Logowanie Rejestracja

Bądź na bieżąco z nowościami
w ARTKRAVT

Projektanci

Julia Pawlikowska

Studentka V roku wzornictwa na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Bydgoszczy. Działa w wielu płaszczyznach designu, fotografuje, projektuje grafiki 2D i 3 D, opakowania, produkty wzornictwa przemysłowego, wnętrza oraz przestrzenie miejskie. Specjalizuje się w projektowaniu mebli. Odbywała praktyki w biurze Amarina projektującym stoiska targowe oraz w firmie Noti. Na przełomie lat 2010/2011 brała udział w 10 edycji rocznego Programu Edukacyjno - Projektowego i Współpracy z Przemysłem, podczas którego wraz z Olgą Mężyńską i Urszulą Burgieł zaprojektowała dwie rodziny siedzisk do przestrzeni publicznych - wdrożone do produkcji przez firmę Noti. Ceni minimalizm i design służący użytkownikowi, gdyż to przedmioty powinny odpowiadać na potrzeby ludzi. Wystawy: Najlepsze Dyplomy 2007- ogólnopolska wystawa dyplomów szkół plastycznych - plakat kampanii społecznej "Stop anoreksji", targi ArenaDesign 2010 - parawan loop, targi ArenaDesign 2011 - wystawa 10 PE-P (siedziska do przestrzeni publicznych), "Design udomowiony" Galeria Wnętrz Domar we Wrocławiu.

Olga Mężyńska

Studentka IV roku Wzornictwa Przemysłowego na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu . Absolwentka Liceum Plastycznego w Supraślu . Dyplom z tkaniny artystycznej . Obecnie w ramach 10 edycji Programu Edukacyjno Projektowego współpracuje z firmą Noti nad wdrożeniem do produkcji dwóch zespołowych projektów mebli do przestrzeni publicznej. Jednocześnie odbywa praktyki w Dziale Kreacji i Rozwoju Wzornictwa firmy Andropol . Interesuje się wpływem technologii na możliwość kreacji nowego produktu .Na bieżąco śledzi trendy rynkowe z zakresu design-u, nowości materiałowych i technologii . Swój warsztat poszerza o znajomość nowych programów 3D oraz funkcjonowania parku technologicznego firm z branży projektowej. Wystawy : Arena Design - wystawa w ramach 10 edycji PE-P , wystawa z pracowni Designu Inspirującego prof. Bogumiły Jung ; "Noc z dizajnem", "dizajn udomowiony" Galeria wnętrz Domar we Wrocławiu .

Urszula Burgieł

Studentka V roku Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Brała udział w jubileuszowej 10. Edycji Programu Edukacyjno - Projektowego i Współpracy z Przemysłem, co zaowocowało wdrożeniem do produkcji dwóch kolekcji mebli przeznaczonych do przestrzeni publicznych, zaprojektowanych wspólnie z Julią Pawlikowską i Olgą Mężyńską. Pracuje jako niezależny projektant mebli oraz grafiki 2D i 3D, współpracuje z Pracownią Projektowania Architektury Wnętrz Katarzyny Stefańskiej - Calik. Inspirują ją poszukiwania i badania nowych form wyrazu w designie: Warsztaty Atmosfera i Światło EXIBITIONDESIGN WERKONFERENZ 2010 (Duesseldorf, Niemcy), praktyki u projektantów światła EMANDES, współpraca z programistami Politechniki Poznańskiej w tworzeniu interfejsów programów i gier komputerowych. Wystawy: "Design udomowiony" Galeria Wnętrz Domar we Wrocławiu; wystawa 10 PE-P podczas targów ArenaDesign 2011.


© All rights reserved 2011. Artkravt Projekt i realizacja: muso.pl